- 18. februar 2021 – DMARC, Sådan undgår du Phishing og Attacks
- 10. februar 2021 – Vi sætter fokus på det Nordiske trusselsbillede
- 5. januar 2021 – Hvorfor Ciso’er og C-Level kigger på Managed Detection & Response
- 14. december 2020 – Ukontrolleret deling af data! Det kan koste dyrt!
- 25. november 2020 – IT2Trust inviterer til online Jule-Bingo – hver fredag i december!
- 4. november 2020 – Ny Senior Business Development Manager hos IT2Trust
- 29. oktober 2020 – Fokus på det Nordiske trusselsbillede, webinar den 11. november
- 31. august 2020 – Ny Country Manager Norway hos IT2Trust
- 18. august 2020 – Tidligere CISO fra NSA sætter fokus på TOP 5 issues for CISO’er
- 14. august 2020 – KEMP til Citrix StoreFront – spar op til 80% på din investering

IT2TRUST BYDER FLOWMON NETWORKS VELKOMMEN …
I vores bestræbelse på at kunne tilbyde dig markedets stærkeste udvalg af netværk- og sikkerhedsproducenter er det os en fornøjelse at præsentere vores seneste nyhed – Flowmon Networks!
Flowmon Networks giver virksomheder mulighed for at styre og sikre deres netværk på betryggende vis. Ved hjælp af deres stærke netværksmonitoreringsteknologi og “lean-forward” adfærds-analyse, kan IT professionelle nyde godt af et fuldstændigt overblik over netværks-trafikken der sætter dem i stand til at forbedre performance i netværket og applikationer og håndtere moderne trusler.
Mød Flowmon Networks på InfoSecurity – Stand 919
Infosecurity er et af de førende mødesteder for IT-ledere og IT-professionelle. Igen i år afholdes messen den 3. og 4. maj i Øksnehallen og sætter fokus på emner som compliance, IoT, awareness, industriel IT-sikkerhed og cloud-sikkerhed.
Tilmelding er åben – register dig HER
Se også Flowmon intro video HER
Læs mere om Flowmon produkterne HER
NEWS2YOU
Du kan også få vores nyheder sendt direkte til din mailboks, via vores elektroniske nyhedsbrev News2You.
News2You er målrettet til både forhandlere og slutbrugere – og indeholder det nyeste indenfor vores løsninger til IT-sikkerhed og Netværk – samt invitationer til seminarer og events.
Vil du fremover gerne modtage News2You, skal du blot sende os en e-mail til: news2you@it2trust.com